Dev Piyasa Yapıcıdan Yatırımı Kaptı: Altcoin Fiyatı Sıçradı!

Kripto para piyasası yeni bir boğa piyasasının ön alıştırmalarını yapıyor. Lider kripto Bitcoin 37 bin doları da geçerek konumunu sağlamlaştırıyor. Bugün lider altcoin Ethereum da güçlü bir hamle yaptı. Böylece piyasadaki pozitif hava pekişmeye başladı. Bu gelişmelerin ortasında Velo Labs, piyasadaki yatırımlarıyla yakından tanıdığımız DWF Labs’tan yüklü bir yatırım aldığını duyurdu. Bu haber altcoin fiyatına doping etkisi yarattı.

Velo Labs dev yatırımı kaptı, altcoin fiyatı sıçradı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada yeşil günlerin sayısı giderek artıyor. Gelen olumlu haberlerle birlikte moral bulan Bitcoin ve altcoin piyasası yükselişine devam ediyor. Bu pozitif ortamda Velo Labs, yatırımcıları için yeni bir müjde verdi. Bu arada, Velo Labs’ın benzersiz bir federe kredi değişim ağı inşa ettiğini belirtmeke gerekiyor. Altcoin için doping etkisi yaratan bu haberi Velo Labs, şu gönderiyle paylaştı:

Velo’dan Heyecan Verici Güncelleme! Yeni Kilometre Taşı: DWF Labs’den 10 milyon dolarlık yatırım aldı. “Hack-a-TONxDWFxAWS”: DWF ekosisteminde inovasyonu teşvik ederek geliştiricilere mentorluk yaptı.

Haberin ardından altcoin fiyatı piyasadaki olumlu havanın da etkisiyle yükselişe geçti. Gün içinde 0,00305 dolar seviyelerinde işlem gören VELO gelişmeyle birlikte 0,003531 dolara sıçradı. Bununla birlikte daha sonra bir miktar irtifa kaybetti. Yine de basın zamanında token, günlük bazda %12,5 artışla 0,003358 dolardan el değiştiriyordu.

VELO günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketcap

Gelecek vaat eden potansiyelinin güçlü bir kanıtı!

Velo Labs, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Vizyoner “Web3+” finansal ekosisteminin ilerlemesini sağlayan önemli kilometre taşlarının doruğa ulaştığını gururla duyuruyoruz” dedi. Bu arada yolculuk, Velo Labs’in 2023 Haziran ayında DWF Labs’tan 10 milyon dolarlık önemli bir yatırım aldığı önemli bir başarı ile başladı. Altcoin, bu önemli sermaye enjeksiyonu, Velo’nun gelecek vaat eden potansiyelinin güçlü bir kanıtı olarak görüyor. Bunun, öncü ekosistemlerinin hızlanmasını sağlayacağını belirtiyor.

Geliştiricileri Velo Labs’ı bu büyüme temeli üzerine inşa etti. Proje, kısa süre önce “Hack-a-TONxDWFxAWS” Hackathon etkinliklerinde çok önemli bir mentorluk sağladı. Bu rehberliği, gelecek vadeden geliştiricilere ve yenilikçilere veriyor. Velo Labs, bunun DWF ekosisteminde çığır açan çözümlerin teşvik edilmesinde etkili olduğunu belirtiyor. Altcoin projesi, mentorluk yoluyla yalnızca topluluğu desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda dönüştürücü fikirlerin gelişmesi için dinamik bir ortam yaratıyor. Ayrıca, bir sonraki Web3+ projeleri dalgasının gelişimini besliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir